Działka na sprzedaż bez pośredników Przemyśl Zasanie ul. Węgierska
180 000 zł
95 zł/m²
1 900 m²
Przemyśl Zasanie, Węgierska
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Ogłoszenie promowane - możesz skontaktować się z właścicielem za darmo.
Bardzo dobra lokalizacja, wszystkie media.
Działka nachylona w kierunku południowo-zachodnim. Zabudowa budynków rozproszona. Blisko przystanek autobusowy, sklepy, restauracja, stacja benzynowa.
-
ul. Węgierska, Przemyśl Zasanie
-
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 900 m²
-
Numer ewidencyjny działki w geoportal.gov.pl Nr 486 obręb 204
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana 6 dni temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
36000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
36000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Działki – popularne miejscowości