Leszno

działka budowlana na sprzedaż Bez pośrednika

Działka budowlana Leszno
Cena
350 000
Powierzchnia
3747 m²
Cena za m²
93
Leszno · 350 000 zł

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Działka budowlana Leszno. Zdjęcie 1
Działka budowlana Leszno. Zdjęcie 1

Bez pośrednika. Oszczędzasz 10 500 zł na prowizji pośrednika!

Sprzedam działkę (0,37 ha), położoną w miejscowości Leszno, gmina Przasnysz.

Powierzchnia działki: 3747 m²
Nr działki: 405/5

Połowa działki jest działką budowlaną z przeznaczeniem zabudowy jednorodzinnej bądź z przeznaczeniem na wszelkiego rodzaju usługi. Dlatego jest to bardzo atrakcyjne miejsce na stworzenie własnego biznesu.

Lokalizacja jest warta zainteresowania.

Na działce znajduje się sieć wodociągowa. W pobliżu sieć kanalizacyjna. Z prądem również w tym miejscu nie będzie problemu.

Działka znajduje się niedaleko Szkoły Podstawowej w Lesznie, więc to na plus, żeby uzyskać pozwolenie na budowę po wprowadzeniu nowych wytycznych od 2026 r.

Blisko znajduje się również sklep, kościół, plac zabaw, park i ścieżka rowerowa, która prowadzi do samego Przasnysza.

Zapraszam do kontaktu.

  • Leszno, gmina Przasnysz, powiat przasnyski
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3747 m².
  • Media: woda
  • Oferta dodana bezpośrednio przez właściciela ponad miesiąc temu
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z VeloBank:
- ofertę, wniosek i decyzję o przyznaniu kredytu w procesie online,
- wsparcie eksperta hipotecznego na każdym kroku,
- kredyt do 90% wartości nieruchomości.





Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu na stronie adresowo.pl przez VeloBank S.A. z siedzibą w Warszawie przy Rondo Ignacego Daszyńskiego 2C (Bank), a tym samym na ich przetwarzanie, w tym profilowanie, przez Bank w celu marketingu produktów i usług Banku za pośrednictwem rozmowy telefonicznej i sms. Zgoda może być w każdej chwili wycofana. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej wycofaniem.