Działka na sprzedaż bez pośredników Piotrków Trybunalski
186 000 zł
149 zł/m²
1 250 m²
Piotrków Trybunalski
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 5 600 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam działkę budowlaną, uzbrojoną, 1250 m2. Znajduje się w cichej okolicy, przy lesie, praktycznie w Piotrkowie Trybunalskim.
-
Piotrków Trybunalski
-
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 250 m²
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
37000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
37000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Działki – popularne miejscowości