Działka na sprzedaż bez pośredników Ozorków Konstancja ul. Strumykowa
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 5 000 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Witam,
Do sprzedaży oferuję działkę z możliwością zabudowy zlokalizowaną w Ozorkowie przy ulicy Strumykowej (odnoga od ulicy Wodnej) wraz z udziałem w wewnętrznej drodze dojazdowej.
Parametry działki:
- powierzchnia - 1427 m2,
- wymiary - 32 m x 45 m,
- numer ewidencyjny działki 102002_1.0012.166/6,
- numer ewidencyjny drogi dojazdowej 102002_1.0012.166/1.
Działka usytuowana dłuższym bokiem (45 m) do drogi dojazdowej.
Dla działki założona jest księga wieczysta wolna od jakichkolwiek obciążeń.
Niewątpliwym atutem jest położenie działki w okolicy bardzo cichej i spokojnej pośród zabudowy jednorodzinnej oraz w bezpośrednim sąsiedztwie granic administracyjnych miasta Ozorkowa i terenów uprawowych gminy Kowalewice co w długiej perspektywie gwarantuje, że w pobliżu nie powstanie żadna fabryka, hala i inna działalność uciążliwa.
Działka w chwili obecnej posiada status działki rolnej o klasie ziem V i VI i bez problemu można uzyskać w Urzędzie Miejskim warunki dla jej zabudowy. Dla sąsiedniej działki warunki takowe zostały już wydane.
Działka z jednego krótszego boku jest ogrodzona ogrodzeniem panelowym.
Prąd jest w granicy działki (położony kabel ziemny i przygotowana skrzynka przyłączeniowa) - wystarczy wystąpić do zakładu energetycznego o założenie licznika i podpisać umowę na dostawę energii.
Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu i oglądania działki.
DANIEL
AGNIESZKA
-
ul. Strumykowa, Ozorków Konstancja, powiat zgierski
-
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 427 m²
-
Plan w serwisie geoportal.gov.pl Otwórz plan
-
Numer ewidencyjny działki 102002_1.0012.16
-
Wymiary Długość: 45 m, szerokość: 32 m
-
Dojazd utwardzony
-
Media prąd
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu
33000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Działki – popularne miejscowości
Podobne działki na sprzedaż