Działka na sprzedaż bez pośredników
Gorzyce Wielkie  

Działka budowlana Gorzyce Wielkie. Zdjęcie 1

Działka na sprzedaż bez pośredników Gorzyce Wielkie

180 000
227 zł/m²
793
Gorzyce Wielkie - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 5 400 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną w miejscowości Gorzyce Wielkie.
Powierzchnia: 793 m2.
Wydane warunki zabudowy.
Ogrodzona.
Media w drodze.
Na działce znajduje się garaż dwustanowiskowy (w cenie) o powierzchni 35 m2.
Podłoże kostka brukowa.
Także drewniana toaleta.
Dojazd do działki drogą utwardzoną.
Zapraszam do kontaktu.

  • Gorzyce Wielkie, gmina Ostrów Wielkopolski, powiat ostrowski  
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 793 m²  
  • Dojazd utwardzony
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
36000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat

Podobne działki na sprzedaż

3
Działka budowlana Odolanów

zapytaj

2,22 ha

Sprzedam działki budowlane znajdujące się na terenie miasta Odolanów, przy drodze wylotowej na Ostrów Wielkopolski. Działki odrolnione, w bardzo dobrej lokalizacji. Cena 115zl/m2. Metraż poszczególnych działek: 1944/1 - 1063m2 1944/2 - 882m2 1944/3 - 880m2 1944/4 - 889m2 1944/5 - 1075m2 1944/6 ...

Zobacz ogłoszenie
1
Działka budowlana Gorzyce Wielkie, ul. Szafirowa

150 000

753

Na sprzedaż są dwie działki koło siebie łącznie 1500m cena podana za jedną działkę.

Zobacz ogłoszenie
5
Działka budowlana Będzieszyn

158 000

1866

Sprzedam działkę budowlaną do zabudowy mieszkaniowej lub usługowej w miejscowości Będzieszyn koło Ostrowa Wielkopolskiego, dojazd drogą asfaltową, z dostępem do prądu i wody. Na działkę o wymiarach 1866m2-85zl/m2 wydano warunki zabudowy na dom jedno rodzinny z płaskim dachem i pomieszczenie garażowe...

Zobacz ogłoszenie
5
Działka budowlana Gorzyce Wielkie, ul. Szafirowa

250 000

857

Działka budowlana o powierzchni 857m2 znajdująca się na ulicy Szafirowej w Gorzycach Wielkich. W 2013r przy lewym boku działki zostało posadzone 8 sosen dodatkowo działka została ogrodzona u szczytu oraz z obu stron. Przy drodze znajduje się komplet wszystkich mediów. Teren umiejscowiony jest w c...

Zobacz ogłoszenie
2
Działka budowlana Nowe Kamienice

199 999

1200

Sprzedający: osoba prywatna Opis i cechy Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Nowe Kamienice o powierzchni 1200m2 - wymiary działki 30x40m, - prąd i woda w drodze, - dojazd do działki drogą gminną, - wydane warunki zabudowy do działki. Działka w bliskiej odległości od Ostrowa Wielkopolskie...

Zobacz ogłoszenie
1
Działka budowlana Wtórek, ul. Słoneczna

190 000

1736

Sprzedam działkę budowlaną we Wtórku prz ulicy Słonecznej koło Ostrowa Wielkopolskiego. Teren ogrodzony siatką leśną. W drodze woda, prąd. Powierzchnia 1736m. Cena nie podlega negocjacji.

Zobacz ogłoszenie