Działka na sprzedaż
Nowa Ligota  

Działka budowlana Nowa Ligota. Zdjęcie 1
Działka budowlana Nowa Ligota. Zdjęcie 2
Działka budowlana Nowa Ligota. Zdjęcie 3
Działka budowlana Nowa Ligota. Zdjęcie 4
Działka budowlana Nowa Ligota. Zdjęcie 5

Chcesz zobaczyć więcej zdjęć tej nieruchomości?

Działka na sprzedaż Nowa Ligota

73 688
90 zł/m²
818
Nowa Ligota - lokalizacja przybliżona

Właściciel powierzył sprzedaż nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.

** TYLKO U MNIE **

Działka budowlane w Nowej Ligocie (gm. Oleśnica) o powierzchni 818,76 m2. Według uchwały nr XXIV/166/16 z dnia 28.10.2026 działka jest oznaczona symbolem MN/5 - przeznaczenie pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną lub szeregową.
Poniżej wymiary dostępnych działek:

[numer]2,66 m2
[numer]9,60 m2
[numer]77,55 m2
[numer]3,92 m2
[numer]4,22 m2
[numer]3,82 m2
[numer]8,76 m2
[numer]2,83 m2

Nowa Ligota znajduje się zaledwie 11 km od Oleśnicy. W pobliżu są Ligota Mała oraz Smolna, w których znajdują się szkoły, przedszkola, kościoły i sklepy (chociażby Dino). Obie miejscowości są doskonale skomunikowane z Oleśnicą.

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ

!! CENA DO NEGOCJACJI !!

Współpraca z naszym Biurem odbywa się na podstawie umowy pośrednictwa - POBIERAMY WYNAGRODZENIE.

Bezpieczna transakcja za pośrednictwem NEXUS360 NIERUCHOMOŚCI:
- bezpłatna pomoc Doradcy przy uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego
- preferencyjne stawki opłat i dogodne terminy u Notariusza
- pełne bezpieczeństwo kupna i sprzedaży na podstawie polisy OC PZU
- bezpłatna pomoc Doradcy w pozyskaniu najlepszego ubezpieczenia nieruchomości
- kompleksowe wsparcie agenta podczas całego procesu transakcji

Zapraszam do kontaktu,

Jarosław Musiałek

  • Nowa Ligota, gmina Oleśnica, powiat oleśnicki  
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 818 m²  
  • Dojazd utwardzony
  • Ogrodzenie bez ogrodzenia
  • Ogłoszenie biura nieruchomości  
  • Oferta dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
15000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat

Podobne działki na sprzedaż

1
Działka budowlana Ligota Polska

100 000

1000

Sprzedam działkę budowlaną w Ligocie Polskiej info tylko pod tel

Zobacz ogłoszenie
2
Działka budowlana Poniatowice

100 000

1000

Do sprzedania działki budowlane 10ar w Poniatowicach koło Oleśnicy. Działki dostępne od nr 434/18, dojazd drogą prywatną (udział we własności drogi). Atrakcyjna lokalizacja w okolicy nowych domków jednorodzinnych, ale nie w bezpośrednim sąsiedztwie. Poniatowice to miejscowość w powiecie oleśnickim. ...

Zobacz ogłoszenie
6
Działka budowlana Nowa Ligota

55 139

612

Nowe

** TYLKO U MNIE ** Skorzystaj z niesamowitej okazji i zainwestuj w działkę w Nowej Ligocie (gm. Oleśnica). Do Oleśnicy jest zaledwie 11 km. Wg uchwały nr XXIV/166/16 z dnia 28.10.2016 działka przeznaczona jest pod zabudowę jednorodzinną, szeregową lub bliźniaczą. W pobliżu znajdują się Ligota Ma...

Zobacz ogłoszenie
1
Działka budowlana Krzeczyn

zapytaj

1200

działka w Krzeczynie, powiat oleśnicki nr działki 261/18, księga wieczysta WR1E/117703/5

Zobacz ogłoszenie
7
Działka budowlana Poniatowice

93 000

833

Sprzedam działkę budowlaną w Poniatowicach (12 km od Oleśnicy), o pow. 833 m2 z mpzp, nr działki 364/3.

Zobacz ogłoszenie
5
Działka budowlana Poniatowice

100 000

1000

Wyjątkowe działki w Poniatowicach koło Oleśnicy - tylko 12 km od centrum miasta i 40 km od Wrocławia! Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane z prawomocnymi warunkami zabudowy na domy jednorodzinne. Położone w malowniczej okolicy - z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie świetnie skomunikowan...

Zobacz ogłoszenie