Działka na sprzedaż bez pośredników Kiełkowice ul. Łąki
170 000 zł
137 zł/m²
1 240 m²
Kiełkowice, Łąki
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 5 100 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Do sprzedania działka budowlana (313/2) oraz udział w drodze (313/1), położona w Kiełkowicach na ul. Łąki.
Łącznie 1240m², szerokość 18m, długość 69m.
Dojazd drogą asfaltową.
Na jednym ze zdjęć zaznaczone media:
1) prąd
2) gaz
3) woda.
Możliwy dostęp do światłowodu. Zasięg LTE.
Czerwonymi liniami zaznaczone granice działki.
Od jedynego sąsiada dzieli pas drzew, co zapewnia prywatność na bardzo wysokim poziomie.
Dziękujemy z góry pośrednikom za kontakt.
Wszystkie informacje pod numerem telefonu:
-
ul. Łąki, Kiełkowice, gmina Ogrodzieniec, powiat zawierciański
-
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 240 m²
-
Wymiary Długość: 69 m, szerokość: 18 m
-
Dojazd asfalt
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana wczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
34000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
34000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Działki – popularne miejscowości