Działka na sprzedaż bez pośredników
ul. Hiacyntowa Głogowo Wylwaga

Działka budowlana Głogowo Wylwaga, ul. Hiacyntowa. Zdjęcie 1

Działka na sprzedaż bez pośredników Głogowo Wylwaga ul. Hiacyntowa

150 000
96 zł/m²
1 556
Głogowo Wylwaga, Hiacyntowa - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 4 500 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży trzech działek budowlanych 12/23-1556m2, 12/25-2320m2 oraz 12/26-3178m2 w Głogowie, gmina Obrowo. Działki w cichej o spokojnej okolicy,idealne pod budowę domu. W pobliżu działek znajduje się sklep Polo Market, Biedronka, szkoła, przeszkolę.Działki znajdują się na ulicy Hiacyntowej cena do uzgodnienia od 120-150 tys numer [numer]

  • ul. Hiacyntowa, Głogowo Wylwaga, gmina Obrowo, powiat toruński  
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 556 m²  
  • Dojazd utwardzony
  • Ogrodzenie bez ogrodzenia
  • Media woda nieprzyłączona, brak kanalizacji, prąd nieprzyłączony, gaz nieprzyłączony
  • Cena do negocjacji  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
30000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat