Polecam na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1049m2. Działka znajduje się w miejscowości Wilczyn przy ul. Obornickiej. Działka jest w kształcie prostokąta, z bezpośrednim dostępem do drogi gminnej, asfaltowej. Idealna pod budowę domu jednorodzinnego.
Media:
- Prąd - doprowadzony do działki
- Woda - doprowadzona do działki
- Brak dostępu do kanalizacji miejskiej - konieczność budowy szamba
Na działce znajduje się stara szopa - istnieje zgoda na jej wyburzenie.
Okolica cicha i dobrze skomunikowana z pobliskimi miejscowościami.
Do Obornik Śląskich - 3km
Do Wrocławia - 20km (idealny dojazd S5).
Idealna lokalizacja dla osób szukających spokoju i kontaktu z naturą, a jednocześnie chcących pozostać blisko infrastruktury miejskiej. W bliskiej odległości las oraz stawy łowieckie oraz las i mnóstwo terenów spacerowych i rekreacyjnych.
Cena 370 000zł (do negocjacji).
Zainteresowanych zapraszam do kontaktu i umówienia się na obejrzenie działki.
Tel. [numer]
Kontakt: [numer]. Zamieszczone oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny. Najlepsze oferty tylko w biurze nieruchomości. Zapraszamy na naszą stronię [www]. Jesteśmy biurem z 21 letnim doświadczeniem. Nr licencji zawodowej: 2189. Nasza praca to nasza pasja, spełniamy marzenia o własnym lokum. Naszym klientom zapewniamy obsługę prawną transakcji prowadzoną przez naszego prawnika oraz pomoc w uzyskaniu najlepszego kredytu a także doradztwo prawne po zakończeniu transakcji.
- ul. Obornicka, Wilczyn, gmina Oborniki Śląskie, powiat trzebnicki
- Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1049 m².
- Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
- Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu