Działka na sprzedaż bez pośredników
Czarkowy  

NOWA OFERTA
Działka budowlana Czarkowy. Zdjęcie 1

Działka na sprzedaż bez pośredników Czarkowy

120 000
57 zł/m²
2 100
Czarkowy - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 3 600 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Sprzedam działkę z zabudowaniami gospodarczymi (stodoła drewniana, murowany budynek gospodarczy, ruiny budynku mieszkalnego) do wyburzenia, centrum Czarkowy. Media: prąd, woda, szambo. W niedalekiej odległości most na rzece Nidzie. Działka graniczy z Dworem (ruinami) z 1904 roku. Ogrodzona siatką metalową. Cena: 120.000 złotych do uzgodnienia.

  • Czarkowy, gmina Nowy Korczyn, powiat buski  
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2 100 m²  
  • Dojazd utwardzony
  • Ogrodzenie siatka
  • Media woda, szambo, prąd
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
24000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat