Działka na sprzedaż bez pośredników
Ziemiełowice  

NOWA OFERTA
Działka budowlana Ziemiełowice. Zdjęcie 1

Działka na sprzedaż bez pośredników Ziemiełowice

100 000
96 zł/m²
1 039
Ziemiełowice - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 3 000 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Na sprzedaż działka budowlana 10,39 arów - Ziemiełowice, 3 km od Namysłowa.

Sprzedam piękną, zadbaną działkę o powierzchni 10,39 arów w miejscowości Ziemiełowice, zaledwie 3 km od centrum Namysłowa.
Działka ogrodzona.

Atuty działki:
- Uzbrojenie: prąd podłączony (skrzynka na działce),
- Woda doprowadzona pod działkę,
- Zadbany teren: skoszona, świeżo zasiana trawa,
- Dojazd z Namysłowa drogą asfaltową, a następnie drogą utwardzoną,
- Spokojna, zielona okolica,
- Blisko lasu,
- Idealne warunki do uprawy roślin,
- Żadnych zabudowań tuż obok,
- Idealna dla miłośników słońca i opalania.

Działka gotowa do natychmiastowego rozpoczęcia budowy lub rekreacyjnego użytkowania.

Cena: 100 000 zł (do negocjacji)

  • Ziemiełowice, gmina Namysłów, powiat namysłowski  
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 039 m²  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
20000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat