Działka na sprzedaż bez pośredników Bilcza ul. Pogodna
350 000 zł
318 zł/m²
1 100 m²
Bilcza, Pogodna
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 10 500 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Przedmiotem ogłoszenia są działki budowlane leżące przy oświetlonej asfaltowej drodze w Bilczy przy ul. Pogodnej.
Działki są oznaczone numerami:
604/15. - 350 000 zł
604/14 .- 350 000 zł
z pełnymi mediami (woda, kanalizacja, prąd, gaz). Według planu zagospodarowania z przeznaczeniem do zabudowy jednorodzinnej.
Zainteresowanych zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu przypisanym do ogłoszenia.
Zaznaczam, że nie interesuje mnie współpraca z biurami nieruchomości w zakresie sprzedaży.
-
ul. Pogodna, Bilcza, gmina Morawica, powiat kielecki
-
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 100 m²
-
Numer ewidencyjny działki 604/15
-
Wymiary Długość: 55 m, szerokość: 20 m
-
Dojazd asfalt
-
Ogrodzenie bez ogrodzenia
-
Media woda, kanalizacja, prąd, gaz
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
70000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
70000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Działki – popularne miejscowości