Działka na sprzedaż bez pośredników Pępice Barania Góra
155 000 zł
117 zł/m²
1 320 m²
Pępice Barania Góra
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 4 700 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Piękna działka sąsiadująca z gminą Strawczyn oraz Miedziana góra działka usytuowana na baraniej górze miejscowości Pępice. Woda jest w działce oraz prąd możliwość montażu przydomowej oczyszczalni ścieków lub zbiornika. Zainteresowanych o więcej szczegółów proszę nie są o kontakt telefoniczny
-
Pępice Barania Góra, gmina Mniów, powiat kielecki
-
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 320 m²
-
Numer ewidencyjny działki 475/4
-
Wymiary Długość: 47 m, szerokość: 28 m
-
Dojazd asfalt
-
Ogrodzenie bez ogrodzenia
-
Media woda, brak kanalizacji, prąd nieprzyłączony, gaz nieprzyłączony
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
31000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
31000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Działki – popularne miejscowości