Działka na sprzedaż bez pośredników Uchań Dolny
160 000 zł
59 zł/m²
2 717 m²
Uchań Dolny
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 4 800 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 2717 m2.
Posiadam plan zagospodarowania przestrzennego oraz wszystkie pozwolenia.
Działka położona jest w miejscowości Uchań Dolny, 6 km od Łowicza i zjazdu na autostradę A2 w Łyszkowicach.
Jest to działka po pomiarach geodezyjnych.
Dojazd do działki jest możliwy z dwóch stron, co jest dodatkowym atutem.
Okoliczna miejscowość jest cicha i malownicza.
Obecnie w trakcie załatwiania jest przyłącze energii elektrycznej.
-
Uchań Dolny, gmina Łyszkowice, powiat łowicki
-
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2 717 m²
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
32000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
32000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Działki – popularne miejscowości