Działka na sprzedaż bez pośredników Krynka
160 000 zł
148 zł/m²
1 080 m²
Krynka
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 4 800 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
-
Krynka, gmina Łuków, powiat łukowski
-
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 080 m²
-
Wymiary Wymiary działki: 30x35
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
32000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
32000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Działki – popularne miejscowości