Działka na sprzedaż bez pośredników Zezulin Drugi
260 000 zł
163 zł/m²
1 600 m²
Zezulin Drugi
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 7 800 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Na sprzedaż działka budowlana 16 ar wraz z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego z projektu „domza150tys”,
• Działka ogrodzona: panel ogrodzeniowy + podmurówka
• Fundamenty ocieplone płytą xps
• Został zrobiony zasyp piachem w środku budowy
• Na działce znajduje się belit na dokończenie budowy
• Cicha spokojna okolica, blisko natury
• Prąd i woda przy działce
• W pobliżu sklep i szkoła
• 2 km do jeziora Krzczeń
• Dojazd do Lublina 20 min jazdy autem
Działka dla każdego, dla dużej rodziny jak i osób ceniących sobie ciszę i spokój.
Więcej informacji pod nr tel.
-
Zezulin Drugi, gmina Ludwin, powiat łęczyński
-
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 600 m²
-
Ogrodzenie murowane
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
52000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
52000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Działki – popularne miejscowości