Działka na sprzedaż bez pośredników Strzałków
80 000 zł
62 zł/m²
1 300 m²
Strzałków
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 2 400 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
-
Strzałków, gmina Lisków, powiat kaliski
-
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 300 m²
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana 4 dni temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
16000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
16000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Działki – popularne miejscowości