Działka na sprzedaż bez pośredników Wronowice ul. Platynowa
135 000 zł
134 zł/m²
1 011 m²
Wronowice, Platynowa
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 4 100 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Działka posiada WZ. Z dwóch stron, po bokach, ogrodzenie. Wodociąg na działce. Prąd i kanalizacja w drodze przy działce.
-
ul. Platynowa, Wronowice, gmina Łask, powiat łaski
-
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 011 m²
-
Plan w serwisie geoportal.gov.pl Otwórz plan
-
Numer ewidencyjny działki 188/34
-
Wymiary Długość: 28 m, szerokość: 37 m
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana wczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
27000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
27000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Działki – popularne miejscowości