Działka na sprzedaż bez pośredników
ul. Liliowa Krasnobród Podzamek

Działka budowlana Krasnobród Podzamek, ul. Liliowa. Zdjęcie 1

Działka na sprzedaż bez pośredników Krasnobród Podzamek ul. Liliowa

180 000
214 zł/m²
840
Krasnobród Podzamek, Liliowa - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 5 400 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Na sprzedaż działka o powierzchni 840m2 w Krasnobrodzie, woj. lubelskie, powiat zamojski, o wymiarach 30x28. Usytuowana jest na cichym i bezpiecznym osiedlu Podzamek, ulica Liliowa nr 9. Działka budowlana, uzbrojona - przyłącze energetyczne i gazowe, wodociąg, kanalizacja, światłowód. Dookoła zabudowa jednorodzinna, droga osiedlowa utwardzona, piękny widok na okoliczne wzgórza pokryte lasami. W niedalekiej odległości kościół, sanatorium (miasteczko uzdrowiskowe) wraz z miejscem do spacerowania i wycieczek rowerowych, kamieniołom z wieżą widokową oraz miejski zalew. Szybki dojazd do centrum miasta, gdzie znajdują się wszelkie usługi oraz inne atrakcje. Cena 180tys. Do negocjacji
Po więcej szczegółów zapraszam pod numerem telefonu

  • ul. Liliowa, Krasnobród Podzamek, powiat zamojski  
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 840 m²  
  • Numer ewidencyjny działki 2705
  • Wymiary Długość: 28 m, szerokość: 30 m
  • Dojazd utwardzony
  • Media woda, kanalizacja, prąd nieprzyłączony, gaz nieprzyłączony
  • Cena do negocjacji  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
36000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat