Działka na sprzedaż bez pośredników Nowa Wieś ul. Stanisława Moniuszki
125 000 zł
114 zł/m²
1 100 m²
Nowa Wieś, Stanisława Moniuszki
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 3 800 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
-
ul. Stanisława Moniuszki, Nowa Wieś, gmina Kęty, powiat oświęcimski
-
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 100 m²
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
25000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
25000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Działki – popularne miejscowości