Działka na sprzedaż bez pośredników Kajew
185 000 zł
130 zł/m²
1 426 m²
Kajew
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 5 600 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam działkę budowlaną o numerze ewidencyjnym 103/2 w miejscowości Kajew (województwo wielkopolskie).
Powierzchnia nieruchomości wynosi 0,1426 ha (1426 m²).
Działka położona jest w malowniczej okolicy, charakteryzującej się spokojną zabudową i bliskością natury.
Najważniejsze parametry techniczne:
- Media: Prąd i woda znajdują się w drodze.
- Z przodu działki znajduje się rów melioracyjny.
Oferta bezpośrednia, zapraszam do kontaktu.
-
Kajew, gmina Gołuchów, powiat pleszewski
-
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 426 m²
-
Dojazd asfalt
-
Ogrodzenie bez ogrodzenia
-
Media woda, prąd
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
37000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
37000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Działki – popularne miejscowości