Działka na sprzedaż bez pośredników Piława Dolna ul. Główna
369 000 zł
132 zł/m²
2 800 m²
Piława Dolna, Główna
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 11 100 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Na sprzedaż działka budowlana w Piławie Dolnej.
WIELKOŚĆ:
0,28 ha.
Wymiary przybliżone: 28 m x 100 m.
Możliwość podzielenia na 2 duże działki.
LOKALIZACJA:
• Spokojne tereny, świetny dojazd do Dzierżoniowa (3 km).
• Droga asfaltowa.
• Blisko szkoła podstawowa.
• Przystanek.
SĄSIEDZTWO:
• Nowoczesne domki jednorodzinne.
UZBROJENIE:
• Dostępne media: woda już na działce, prąd w pobliżu.
DOJAZD:
• Drogą asfaltową, szeroki wjazd.
PRZEZNACZENIE:
• Działka według MPZP - zabudowa jednorodzinna.
Cena do negocjacji.
-
ul. Główna, Piława Dolna, gmina Dzierżoniów, powiat dzierżoniowski
-
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2 800 m²
-
Numer ewidencyjny działki 1416
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
74000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
74000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Działki – popularne miejscowości