Działka na sprzedaż bez pośredników Dąbrówka Osuchowska Dąbrówka Osuchowska
82 600 zł
6 354 zł/m²
13 m²
Dąbrówka Osuchowska, Dąbrówka Osuchowska
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 2 500 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Na sprzedaż oferuję działkę budowlaną z wydanymi warunkami zabudowy, położoną w spokojnej miejscowości Dąbrówka Osuchowska (gmina Czermin).
7100 zł za ar ( powierzchnia od 13 ar)
Działka ma zapewnienie dostępu do głównej drogi asfaltowej, posiada wydane warunki zabudowy dom jednorodzinny + budynek gospodarczy oraz zapewnienia dostawy mediów (prądu i wody).
Więcej informacji można uzyskać z geoportalu takie jak linie, granice, wymiary, zabudowy.
Sprzedaż bezpośrednio od właściciela.
-
Dąbrówka Osuchowska, Dąbrówka Osuchowska, gmina Czermin, powiat mielecki
-
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 13 m²
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana przedwczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
17000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
17000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Działki – popularne miejscowości