Działka na sprzedaż bez pośredników Dębska Kuźnia ul. Kolonia
299 000 zł
399 zł/m²
750 m²
Dębska Kuźnia, Kolonia
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 9 000 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Na sprzedaż jedna z 5 działek budowlanych przy lesie na końcu ul. Kolonia w Dębskiej Kuźni o powierzchniach ok. 7-8 arów.
Media: prąd w granicy, wodociąg i kanalizacja w drodze.
Cena ok. 40 000 zł/ar
-
ul. Kolonia, Dębska Kuźnia, gmina Chrząstowice, powiat opolski
-
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 750 m²
-
Plan w serwisie geoportal.gov.pl Otwórz plan
-
Numer ewidencyjny działki 783/781
-
Wymiary Długość: 28 m, szerokość: 27 m
-
Dojazd polny
-
Media woda, kanalizacja, prąd
-
Cena do negocjacji
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana przedwczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
60000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
60000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Działki – popularne miejscowości