Działka na sprzedaż bez pośredników
Górne Wymiary  

NOWA OFERTA
Działka budowlana Górne Wymiary. Zdjęcie 1

Działka na sprzedaż bez pośredników Górne Wymiary

85 000
70 zł/m²
1 219
Górne Wymiary - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 2 600 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Witam. Mam na sprzedaż dwie działki budowlane:

1/10 o wymiarze 1219m2 posiadająca wszystkie niezbędne pozwolenia, aby od razu rozpocząć budowę. Cena 85 tys. do negocjacji.
1/11 o wymiarze 1952m2 posiadająca warunki zabudowy. Cena do uzgodnienia.

Do działek wytyczona jest droga wewnętrzna. Działki znajdują się 5 km od centrum Chełmna przy adresie Górne Wymiary 1A.

W pobliżu znajduje się Szkoła Podstawowa, Orlik, Plac Zabaw, Market Dino, Punkt Krawiecki, Paczkomaty, Kwiaciarnie, sale do wynajęcia na imprezy okolicznościowe oraz sklepik spożywczy.
Działki położone w cichej lokalizacji.

  • Górne Wymiary, gmina Chełmno, powiat chełmiński  
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 219 m²  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana wczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
17000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat