Działka na sprzedaż bez pośredników
Huta  

NOWA OFERTA
Działka budowlana Huta. Zdjęcie 1

Działka na sprzedaż bez pośredników Huta

130 000
119 zł/m²
1 088
Huta - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 3 900 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Sprzedam 4 działki budowlane z warunkami zabudowy w miejscowości Huta, g. Cekcyn.
Położone w okolicy lasów oraz w bliskiej okolicy Jeziora Cekcyńskiego (około 5 km) i Jeziora Miały.
Działki z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej.

1. Działka o nr ewid. 1948 - 1088m2 o wymiarach 48x23, w cenie 130 000 zł (możliwość powiększenia działki o 300 metrów).
2. Działka o nr ewid. 1949 - 1170 m2 o wymiarach 50x23, w cenie 140 000 zł.
3. Działka o nr ewid. 1950 - 1235 m2 o wymiarach 53x23, w cenie 145 000 zł.
4. Działka o nr ewid. 1951 - 1293 m2 o wymiarach 54x23, w cenie 155 000 zł.

Zgodnie z warunkami zabudowy, na terenie działek istnieje możliwość zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.
Parametry zabudowy:
- maksymalnie do dwóch kondygnacji nadziemnych (w tym poddasze użytkowe),
- udział w powierzchni zabudowy do 0.16,
- szerokość elewacji frontowej od 6 m do 20 m,
- wysokość zabudowy od 4 m do 10 m,
- kąt nachylenia głównych połaci dachowych od 1 do 45 stopni.

Zaopatrzenie w energię oraz wodę: działki posiadają bezpośredni dostęp do sieci energetycznej oraz wodnej.
Odprowadzanie ścieków sanitarnych: własne szambo.

  • Huta, gmina Cekcyn, powiat tucholski  
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 088 m²  
  • Dojazd asfalt
  • Ogrodzenie bez ogrodzenia
  • Media szambo
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana wczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
26000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat