Działka na sprzedaż bez pośredników
Przyborów  

Działka budowlana Przyborów. Zdjęcie 1

Działka na sprzedaż bez pośredników Przyborów

150 000
50 zł/m²
2 977
Przyborów - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 4 500 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Witam,
Działka o wielkości 0,2977 ha pod dom, uzbrojona, moge sprzedać dodatkowo 0,0397 obok działki. Działka znajduję się niedaleko Brzeska. W okolicy sklep Lewiatan, kościół, szkoła i lasy. Wzdłuż działki rosną piękne brzozy, bardzo zaciszne miejsce.
Cena 150000 zł.

  • Przyborów, gmina Borzęcin, powiat brzeski  
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2 977 m²  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
30000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat