Działka na sprzedaż bez pośredników Mysłów
585 000 zł
78 zł/m²
7 500 m²
Mysłów
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 17 600 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam dużą działkę na Dolnym Śląsku w Mysłowie przy trasie do Jeleniej Góry
-
Mysłów, gmina Bolków, powiat jaworski
-
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 7 500 m²
-
Cena do negocjacji
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
117000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
117000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Działki – popularne miejscowości