Działka na sprzedaż bez pośredników
ul. Sosnowa Alwernia

NOWA OFERTA
Działka budowlana Alwernia, ul. Sosnowa. Zdjęcie 1

Działka na sprzedaż bez pośredników Alwernia ul. Sosnowa

190 000
174 zł/m²
1 095
Alwernia, Sosnowa - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 5 700 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Na sprzedaż atrakcyjna działka BUDOWLANA o powierzchni 1095 m², położona w Alwerni przy ul. Sosnowej, w spokojnej części miasta, w otoczeniu nowej zabudowy jednorodzinnej.

Numer działki: 1670/2

Dlaczego warto?

-Pełna działka budowlana – zgodna z aktualnymi planami
-Rzadkość na rynku – bardzo ograniczona liczba działek dostępnych w samej Alwerni
-Nowy plan ogólny – większa pewność inwestycyjna i rosnąca wartość gruntów
- Idealny kształt (prostokąt, ok. 25 m szerokości)
- Płaski teren – gotowy pod budowę
- Nowe domy w sąsiedztwie – spokojna, rozwijająca się okolica
Działka idealna pod budowę wymarzonego domu!

Media

* prąd – dostępny
* woda – dostępna
* gaz – planowana realizacja sieci

Dojazd

* droga publiczna utwardzona
* ok. 50 m do drogi asfaltowej

Lokalizacja

* minuta do centrum Alwerni
* w pobliżu sklepy, szkoła, usługi
* szybki dojazd do Krakowa i Chrzanowa

Cena: 190 000 zł(do negocjacji)

Działka z jednej strony ogrodzona (ogrodzenie panelowe)

Sprzedaje prywatnie zapraszam do kontaktu!

  • ul. Sosnowa, Alwernia, powiat chrzanowski  
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 095 m²  
  • Plan w serwisie geoportal.gov.pl Otwórz plan
  • Numer ewidencyjny działki 1670/2
  • Wymiary Długość: 44 m, szerokość: 25 m
  • Dojazd utwardzony
  • Ogrodzenie inne
  • Media woda nieprzyłączona, oczyszczalnia przydomowa, prąd nieprzyłączony
  • Cena do negocjacji  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
38000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat