Działka na sprzedaż bez pośredników Rąbień AB ul. Przyjazna
1 390 000 zł
377 zł/m²
3 684 m²
Rąbień AB, Przyjazna
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 41 700 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam działkę budowlano-leśną. Część budowlana działki wynosi 1247 m², a część leśna 2437 m².
Nowy plan ogólny, który ma zostać uchwalony w sierpniu, zakłada, że działka będzie w całości przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną.
Nieruchomość znajduje się przy ul. Przyjaznej na Rąbieniu AB.
Nr działki 7/34. Wymiary: 27,5 m x 133 m (front działki).
Na działce znajduje się piękny, 60-70-letni las. Idealne miejsce dla kogoś, kto ceni sobie piękną przyrodę.
Media przy granicy z działką: prąd, woda oraz internet.
Więcej informacji pod nr tel.
-
ul. Przyjazna, Rąbień AB, gmina Aleksandrów Łódzki, powiat zgierski
-
Na sprzedaż działka o powierzchni 3 684 m²
-
Wymiary Wymiary działki: 27,5 m x 133 m
-
Dojazd utwardzony
-
Ogrodzenie bez ogrodzenia
-
Media woda, prąd
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
278000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
278000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Działki – popularne miejscowości