Dom na sprzedaż bez pośredników
Dąbrówka-Strumiany  

dom wolnostojący Dąbrówka-Strumiany. Zdjęcie 1

Dom na sprzedaż bez pośredników Dąbrówka-Strumiany

730 000
5 615 zł/m²
130
Dąbrówka-Strumiany - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 21 900 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Sprzedam dom w Dąbrówce Strumiany koło Zgierza.

Dom: 130 m²
Działka: 950 m²

Cena: 730 tys. zł

Przy ulicy asfaltowej.
Blisko sklepy, szkoła, przedszkole.

  • Dąbrówka-Strumiany, gmina Zgierz, powiat zgierski  
  • Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 130 m²  
  • Sizing Streamline Icon: https://streamlinehq.com
    Działka 950 m²  
  • Dojazd asfalt
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
146000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat