Dom na sprzedaż bez pośredników Zawoja Wełcza
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 37 500 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Dom całoroczny z pięknym widokiem na Babią Górę, na działce 23-arowej położony w miejscowości Zawoja
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu całorocznego, położonego w przepięknych okolicznościach przyrody. Ten przestronny budynek o całkowitej powierzchni ok. 220 m², składa się z trzech kondygnacji, co zapewnia komfort i funkcjonalność na najwyższym poziomie.
Budynek został tak zaprojektowany że może być przeznaczony do zamieszkania lub wynajmu. Posiada część prywatną i część dla gości. Część prywatna składa się z kuchni, łazienki, sypialni i 8 samodzielnych pomieszczeń w przyziemiu, które mogą być wykorzystane na kolejne mieszkanie.
Część na wynajem składa się z dużego salonu, kuchni, łazienki i na piętrze 4 sypialnie z łazienką.
Dom został solidnie zbudowany w 2023 roku z pustaka i ocieplony, co gwarantuje doskonałą izolację termiczną i akustyczną. Ściany konstrukcyjne przyziemia trójwarstwowe - pustak betonowy-styropian. Dach pokryty blachą. Stolarka okienna PCV, stolarka drzwiowa drewniana, na podłogach panele oraz płytki.
Centralne ogrzewanie – ekogroszek, pelet. Ogrzewanie podłogowe i kaloryfery. Dodatkowo w łazienkach grzejniki. Media: prąd, wodociąg ze studni głębinowej, szambo. Budynek wyposażony w monitoring.
**Lokalizacja:**
Nieruchomość znajduje się na przestronnej działce o powierzchni 23 arów, co zapewnia nie tylko prywatność, ale także możliwość aranżacji pięknego ogrodu lub przestrzeni rekreacyjnej. Nieruchomość położona jest na stoku południowym a z okien domu rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na okoliczne krajobrazy, co czyni to miejsce idealnym do relaksu i odpoczynku. Idealna lokalizacja dla osób poszukujących nieruchomości w górach.
Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na prezentację tego wyjątkowego domu!
-
Zawoja Wełcza, powiat suski
-
Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 220 m², 12 pokoi wybudowany w 2024 roku
-
Działka 2 350 m², długość działki: 48 m, szerokość działki: 48 m
-
Budynek z poddaszem użytkowym, w stanie do zamieszkania, z osobną kuchnią
-
Taras, piwnica, garaż
-
Ogrzewanie węglowe
-
Materiał budowy pustak ceramiczny
-
Dach blacha
-
Okna plastikowe
-
Dojazd asfalt
-
Media woda, szambo, prąd
-
Wyposażenie internet, kuchenka, lodówka, mikrofalówka, pralka, telewizor, zmywarka
-
Cena do negocjacji
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana dzisiaj
250000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Domy – popularne miejscowości
Podobne domy na sprzedaż