Dom do wynajęcia
ul. Chabrowa Wrocław Grabiszyn

bliźniak, 4 pokoje Wrocław Grabiszyn, ul. Chabrowa. Zdjęcie 1
bliźniak, 4 pokoje Wrocław Grabiszyn, ul. Chabrowa. Zdjęcie 2
bliźniak, 4 pokoje Wrocław Grabiszyn, ul. Chabrowa. Zdjęcie 3
bliźniak, 4 pokoje Wrocław Grabiszyn, ul. Chabrowa. Zdjęcie 4
bliźniak, 4 pokoje Wrocław Grabiszyn, ul. Chabrowa. Zdjęcie 5
bliźniak, 4 pokoje Wrocław Grabiszyn, ul. Chabrowa. Zdjęcie 6
bliźniak, 4 pokoje Wrocław Grabiszyn, ul. Chabrowa. Zdjęcie 7
bliźniak, 4 pokoje Wrocław Grabiszyn, ul. Chabrowa. Zdjęcie 8
bliźniak, 4 pokoje Wrocław Grabiszyn, ul. Chabrowa. Zdjęcie 9
bliźniak, 4 pokoje Wrocław Grabiszyn, ul. Chabrowa. Zdjęcie 10
bliźniak, 4 pokoje Wrocław Grabiszyn, ul. Chabrowa. Zdjęcie 11
bliźniak, 4 pokoje Wrocław Grabiszyn, ul. Chabrowa. Zdjęcie 12
bliźniak, 4 pokoje Wrocław Grabiszyn, ul. Chabrowa. Zdjęcie 13
bliźniak, 4 pokoje Wrocław Grabiszyn, ul. Chabrowa. Zdjęcie 14
bliźniak, 4 pokoje Wrocław Grabiszyn, ul. Chabrowa. Zdjęcie 15
bliźniak, 4 pokoje Wrocław Grabiszyn, ul. Chabrowa. Zdjęcie 16
bliźniak, 4 pokoje Wrocław Grabiszyn, ul. Chabrowa. Zdjęcie 17
bliźniak, 4 pokoje Wrocław Grabiszyn, ul. Chabrowa. Zdjęcie 18
bliźniak, 4 pokoje Wrocław Grabiszyn, ul. Chabrowa. Zdjęcie 19
bliźniak, 4 pokoje Wrocław Grabiszyn, ul. Chabrowa. Zdjęcie 20
bliźniak, 4 pokoje Wrocław Grabiszyn, ul. Chabrowa. Zdjęcie 21

Dom do wynajęcia Wrocław Grabiszyn ul. Chabrowa

8 200
55 zł/m²
150
4 pok.
Wrocław Grabiszyn, Chabrowa - lokalizacja przybliżona

Właściciel powierzył wynajem nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.

Atrakcyjny 3-kondygnacyjny dom w zielonej i spokojnej okolicy Wrocławia.
Do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni około 150 m2. z dużym ogródkiem około 800 m2. Dobrze skomunikowany z centrum miasta: autobus i tramwaj. W pobliżu szkoła międzynarodowa ATUT, oraz Park Grabiszyński i Centrum Borek.
Przyziemie: pomieszczenie gospodarcze, łazienka z natryskiem, garaż.
Parter: duży salon, umeblowana i wyposażona kuchnia z tarasem z którego jest wyjście do ogródka, łazienka z wc - kabina natryskowa.
Piętro: 3 pokoje, łazienka wc- z wanną, bidet, okno.
Dom po kapitalnym remoncie, ma nowe podłogi, gładzie, nowe okna, system alarmowy system monitoringu, sieć komputerową, sieć tv, sieć telefoniczną.
Działka zadbana, pod opieką ogrodnika.
Opłaty:
- czynsz najmu 8200 zł
- opłaty dodatkowe ok. 1200 zł (woda, prąd, gaz)
- kaucja 12300 zł (płatna w dniu zawarcia umowy)
- internet (we własnym zakresie, dostępny światłowodowy)
Polecam,
Przemysław Wójcik
TEL: [numer]
Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami
Chata Agencja Nieruchomości

  • ul. Chabrowa, Wrocław Grabiszyn  
  • Do wynajęcia bliźniak o powierzchni 150 m², 4 pokoje wybudowany w 1970 roku
  • Sizing Streamline Icon: https://streamlinehq.com
    Działka 800 m²  
  • Budynek w stanie do zamieszkania  
  • Garaż  
  • Ogłoszenie biura nieruchomości  
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu