+21zdjęć
!! Oferta domu wyłącznie w Pronesto Centrum Nieruchomości !!
100 m² | 3 pokoje | dom wolnostojący w zielonej otulinie natury | Kielnarowa – 1 km od granicy Rzeszowa
Do sprzedaży oferuję nowocześnie wykończony i w pełni wyposażony dom jednorodzinny, położony w spokojnej części Kielnarowej, tuż przy granicy z Rzeszowem. Budynek oddany do użytkowania w 2019 roku został wzniesiony z pustaka ceramicznego jako klasyczny dom parterowy z poddaszem, które w przyszłości można zaadaptować na cele mieszkalne.
Nieruchomość usytuowana jest na blisko 15-arowej, starannie zagospodarowanej działce z licznymi nasadzeniami i w otoczeniu drzew, co zapewnia prywatność i naturalny mikroklimat. Dojazd do posesji prowadzi asfaltową drogą gminną, co gwarantuje komfortowy i bezpieczny dostęp przez cały rok. Od centrum Rzeszowa oraz Galerii Rzeszów dzieli nieruchomość zaledwie 10 km.
Część dzienną domu tworzy przestronny salon z aneksem kuchennym. Dzięki przemyślanemu rozplanowaniu wnętrza znalazło się tu miejsce na wygodny narożnik z fotelem, duży stół z kompletem krzeseł oraz klimatyczny kominek. Salon płynnie łączy się z tarasem, stanowiącym naturalne przedłużenie przestrzeni dziennej. Taras jest w pełni urządzony, a ogród obsadzony roślinnością tworzy idealne miejsce do odpoczynku.
W części prywatnej znajdują się dwa niezależne pokoje, obecnie pełniące funkcję sypialni oraz gabinetu. Dodatkowym udogodnieniem jest osobna garderoba. Łazienka została zaprojektowana z myślą o wygodzie – wyposażona jest zarówno w wannę, jak i prysznic typu walk-in. Z wiatrołapu dostępne jest praktyczne pomieszczenie gospodarcze, w którym mieści się pralnia oraz urządzenia instalacji grzewczej i systemu uzdatniania wody.
Działka w kształcie trójkąta została w pełni zagospodarowana. Podjazdy oraz opaska wokół domu wykonane są z kostki brukowej. Posesja jest ogrodzona, a wjazd umożliwia brama przesuwna sterowana zdalnie. Na terenie znajduje się wiata garażowa mieszcząca dwa samochody w układzie szeregowym. Dodatkowo wybudowano budynek gospodarczy (na zgłoszenie) z altaną narzędziową, idealny do przechowywania sprzętu ogrodniczego.
Dom wyposażono w instalację rekuperacji powietrza, system ogrzewania marki Buderus z podgrzewaczem i zasobnikiem na wodę. Ogrzewanie podłogowe zastosowano w całym budynku, co zapewnia wysoki komfort cieplny i efektywność energetyczną.
Media: energia elektryczna, gaz, woda gminna, przydomowa oczyszczalnia ścieków.
Termin wyprowadzki: do uzgodnienia
Umeblowanie: do uzgodnienia
Cena nieruchomości:zł (NOWA CENA)
Agent prowadzący ofertę:
Filip Szczeklik
- Kielnarowa, gmina Tyczyn, powiat rzeszowski
- Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 99,95 m², 3 pokoje, wybudowany w 2019 roku
- Działka 1454 m²
- Ogrzewanie gazowe
- Materiał budowy: pustak, dach: dachówka, okna plastikowe
- Dojazd: asfalt, ogrodzenie: siatka
- Media: oczyszczalnia przydomowa, prąd, gaz
- Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.