Dom na sprzedaż bez pośredników Suraż ul. Graniczna
290 000 zł
1 374 zł/m²
211 m²
Suraż, Graniczna
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 8 700 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym w stanie surowym zamkniętym.
Dom położony w miejscowości Suraż przy ulicy Granicznej, 20km od granicy Białegostoku, w kompleksie osiedla składającego się z 24 działek, w dużej części już zabudowanych.
Obszar Natura 2000. Bagienna Dolina Narwi.
Odległość od rzeki 2km.
Powierzchnia użytkowa domu 211m2.
Powierzchnia działki 961m2.
Tel.
-
ul. Graniczna, Suraż, powiat białostocki
-
Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 211 m²
-
Działka 961 m²
-
Budynek w stanie surowym zamkniętym
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
58000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
58000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Domy – popularne miejscowości