Dom na sprzedaż Bukowa Góra
Właściciel powierzył sprzedaż nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.
Nowy, całoroczny domek 50 m² na Kaszubach | 500 m od plaży | las, cisza, natura
Na sprzedaż nowoczesny, świeżo wykończony domek całoroczny o powierzchni 50 m², położony na przestronnej działce 695 m² w sercu Kaszub - jednego z najpiękniejszych i najbardziej zielonych regionów Polski.
To idealne miejsce dla osób szukających spokoju, prywatności i bliskości natury, a jednocześnie świetna, gotowa inwestycja pod wynajem turystyczny. Doskonałe także jako własny azyl - poranna kawa wśród lasów, śpiew ptaków i pełen relaks z dala od miejskiego zgiełku.
Dom jest nowy, świeżo wykończony „pod klucz”, gotowy do zamieszkania od zaraz - bez żadnych dodatkowych nakładów finansowych.
Budynek w technologii szkieletowej, solidnie ocieplony i energooszczędny, zapewnia komfort użytkowania przez cały rok oraz niskie koszty utrzymania. Wnętrza są jasne, przytulne i funkcjonalnie zaprojektowane, z wykorzystaniem naturalnych materiałów wykończeniowych.
Układ pomieszczeń:
Parter:
• salon o imponującej wysokości ok. 6 m z częścią wypoczynkową
• aneks kuchenny wyposażony w płytę indukcyjną, piekarnik i zmywarkę
• wyjście bezpośrednio na działkę - idealne miejsce na poranną kawę lub wieczorny relaks
• łazienka z prysznicem, WC, umywalką i grzejnikiem elektrycznym
Piętro:
• dwie komfortowe sypialnie
Boazeria na ścianach oraz winylowa deska podłogowa tworzą ciepły, nowoczesny i przytulny klimat wnętrza.
Komfort i wyposażenie / media:
• inteligentne sterowanie ogrzewaniem
• 2 klimatyzacje (salon + sypialnia)
• przepływowy podgrzewacz wody
• okna PCV
• woda gminna
• kanalizacja gminna
• pełne media - bez szamba i studni
Lokalizacja - Kaszuby:
• tylko 500 m do dzikiej, naturalnej plaży
• 1,2 km do strzeżonego kąpieliska
• bezpośrednie sąsiedztwo lasów
• liczne trasy rowerowe i spacerowe
• cisza, czyste powietrze i kameralna zabudowa
Kaszuby to region jezior, lasów i malowniczych krajobrazów - idealny do życia, wypoczynku i aktywnego spędzania czasu przez cały rok. Okolica cieszy się dużym zainteresowaniem turystów w sezonie, dzięki czemu nieruchomość posiada wysoki potencjał wynajmu krótkoterminowego i może stanowić atrakcyjne źródło dodatkowego dochodu.
Cena: 640 000 zł
Zapraszam do kontaktu i umówienia prezentacji.
-
Bukowa Góra, gmina Sulęczyno, powiat kartuski
-
Na sprzedaż siedlisko o powierzchni 50 m², 3 pokoje
-
Działka 695 m²
-
Budynek w stanie do zamieszkania
-
Ogłoszenie biura nieruchomości
-
Oferta dodana dodana dzisiaj
128000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Domy – popularne miejscowości
Podobne domy na sprzedaż