Dom na sprzedaż Stawiguda ul. Ceglana
Właściciel powierzył sprzedaż nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.
Skrajny segment w wysokim standardzie z dużym ogrodem – Stawiguda
Szukasz nowoczesnego domu, który nie wymaga remontu, czasochłonnego wykańczania ani kompletowania wyposażenia? Ta nieruchomość w Stawigudzie może być dokładnie tym miejscem, którego szukasz.
Komfortowo wykończony dom w zabudowie szeregowej, położony w spokojnej części Stawigudy, w sąsiedztwie niskiej zabudowy jednorodzinnej.
Nieruchomość stanowi skrajny segment, dzięki czemu posiada większy ogród i zapewnia więcej prywatności. Budynek został oddany do użytkowania w połowie 2025 roku, a powierzchnia pomieszczeń wraz z garażem wynosi zgodnie z projektem około 132,5 m².
Dom został wykończony w wysokim standardzie i jest gotowy do zamieszkania. W cenie pozostaje stała zabudowa oraz większość mebli.
Układ pomieszczeń
Parter
Sercem domu jest jasny salon połączony z jadalnią, z bezpośrednim wyjściem do ogrodu. Duże przeszklenia zapewniają wnętrzu dużo naturalnego światła.
Na parterze znajdują się:- salon z jadalnią,
- kuchnia z oknem,
- toaleta,
- komunikacja,
- garaż w bryle budynku.
Kuchnia została wyposażona w jasną zabudowę meblową, kamienne blaty oraz sprzęt AGD. Garaż wykończono terakotą. Może nadal pełnić swoją funkcję lub zostać zaadaptowany na dodatkowy pokój, gabinet albo domową siłownię. W tej części mamy ogrzewanie podłogowe .
Poddasze użytkowe
Pierwotny projekt zakładał cztery mniejsze pokoje. Zrezygnowano jednak z części ścian działowych, dzięki czemu powstały dwa duże i przestronne pomieszczenia.
Na piętrze znajdują się:- dwa duże pokoje,
- łazienka z wolnostojącą wanną,
- komunikacja.
Obecny układ zapewnia dużo przestrzeni, ale w razie potrzeby można ponownie wydzielić większą liczbę pokoi.
Dodatkowym atutem jest strych, który może służyć jako przestrzeń do przechowywania lub zostać w przyszłości zaadaptowany na dodatkowy pokój z łazienką.
Ogród
Starannie zagospodarowany ogród jest jednym z największych atutów nieruchomości.
Znajdują się w nim:- trawnik,
- ozdobne nasadzenia i kwiaty,
- wydzielona strefa relaksu z meblami ogrodowymi,
- utwardzone dojścia,
- domek narzędziowy,
- ogrodzenie zapewniające prywatność.
Bezpośrednie wyjście z salonu sprawia, że ogród stanowi naturalne przedłużenie części dziennej.
Lokalizacja
Dom znajduje się w Stawigudzie, w spokojnym otoczeniu zabudowy jednorodzinnej i szeregowej. W pobliżu dostępne są szkoły, sklepy, piekarnie oraz punkty usługowe. Najbliższe markety to Dino i Biedronka.
Dodatkowym atutem jest bliskość lasu oraz jeziora Plusznego. Zaledwie kilka kilometrów dzieli nieruchomość od plaży w Pluskach.
To propozycja dla osób, które szukają nowego, przestronnego i wykończonego domu z ogrodem, w spokojnej lokalizacji z dogodnym dojazdem do Olsztyna.
Zapraszam do kontaktu i umówienia prezentacji podczas dnia pokazowego.
Łukasz Mikołajczyk
-
ul. Ceglana, Stawiguda, powiat olsztyński
-
Na sprzedaż dom szeregowy o powierzchni 132,50 m², 3 pokoje wybudowany w 2021 roku
-
Działka 299 m²
-
Budynek z osobną kuchnią
-
Garaż
-
Ogrzewanie gazowe
-
Dach dachówka
-
Okna aluminiowe
-
Ogrodzenie inne
-
Media kanalizacja, prąd, gaz
-
Ogłoszenie biura nieruchomości
-
Oferta dodana dodana dzisiaj
240000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Domy – popularne miejscowości
Podobne domy na sprzedaż