Dom na sprzedaż bez pośredników
Kożuszki-Parcel  

dom wolnostojący, 4 pokoje Kożuszki-Parcel. Zdjęcie 1

Dom na sprzedaż bez pośredników Kożuszki-Parcel

500 000
5 102 zł/m²
98
4 pok.
Kożuszki-Parcel - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 15 000 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Dom parterowy w stanie surowym otwartym, pokryty blachodachówką na działce 1137m2. Woda w budynku, słupek energetyczny na działce. Projekt "SKRYTA TĘSKNOTA". Strop betonowy. Cena: 500 000 PLN.

  • Oferta z rynku pierwotnego
  • Kożuszki-Parcel, gmina Sochaczew, powiat sochaczewski  
  • Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 98 m², 4 pokoje wybudowany w 2024 roku
  • Sizing Streamline Icon: https://streamlinehq.com
    Działka 1 137 m²  
  • Budynek w stanie surowym otwartym  
  • Materiał budowy cegła
  • Dach blacha
  • Dojazd utwardzony
  • Media woda, prąd
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
100000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat