





Zadzwoń i wynegocjuj Cenę
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wolnostojącego domu w malowniczej miejscowości Charzyno!
Najważniejsze atuty nieruchomości:
Powierzchnia całkowita: 179 m²
Lokalizacja:
W samym centrum miejscowości, z wygodnym dostępem do najważniejszych punktów.
Działka:
Ogrodzona, z budynkiem gospodarczym, garażem oraz przestrzenią na ogródek kwiatowy lub inne aranżacje.
Opis nieruchomości:
Dom składa się z trzech kondygnacji, co stwarza ogromny potencjał zarówno do zamieszkania, jak i inwestycji:
Parter: Osobne wejście, nowoczesny piec gazowy zapewniający komfortowe ogrzewanie i ciepłą wodę. Pomieszczenia do dowolnego zagospodarowania - idealne na siłownię, stylową piwniczkę lub dodatkową przestrzeń mieszkalną.
Piętra: Możliwość dostosowania wnętrz do własnych potrzeb - na potrzeby rodziny lub pod wynajem dla pracowników.
Dom wymaga remontu, co daje szansę na przekształcenie go w wyjątkowe, przytulne miejsce do życia lub dochodową inwestycję.
Dodatkowe atuty:
Przestronny garaż i budynek gospodarczy.
Doskonała lokalizacja - spokojna okolica z bliskością natury, a jednocześnie dogodnym dostępem do infrastruktury.
Nie czekaj! Umów się na prezentację i zobacz potencjał tej nieruchomości na własne oczy.
Bezpieczna transakcja za pośrednictwem RS GROUP:
- darmowa pomoc przy uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na rynku - preferencyjne warunki opłat i terminy u Notariusza
- pełne bezpieczeństwo kupna i sprzedaży na podstawie polisy OC
- kompleksowe wsparcie agenta podczas całego procesu transakcji
Zapraszam do kontaktu w celu omówienia szczegółów oferty oraz ustalenia dogodnego dla Państwa terminu prezentacji.
Szczegóły oferty: Szczecin, ul. Sienna 9, Tomasz Heciak tel. [numer]
- ul. Wojska Polskiego, Charzyno, gmina Siemyśl, powiat kołobrzeski
- Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 179 m², 8 pokoi
- Działka 800 m²
- Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
- Oferta dodana ponad miesiąc temu