Dom na sprzedaż bez pośredników Siemiatycze
515 000 zł
4 682 zł/m²
110 m²
Siemiatycze
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 15 500 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Oferuję na sprzedaż segment w domu typu bliźniak o powierzchni 110 m². Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 600 m². Dom ma dwa piętra, co zapewnia komfortową przestrzeń do życia. To idealne miejsce dla rodziny, która ceni sobie przestronność. Możesz urządzić swój wymarzony ogród lub stworzyć strefę relaksu na świeżym powietrzu. Cena wynosi 515 000 PLN. Nie czekaj, umów się na prezentację i przekonaj się, jak wiele możliwości oferuje ten dom!
-
Oferta z rynku pierwotnego
-
Siemiatycze, powiat siemiatycki
-
Na sprzedaż bliźniak o powierzchni 110 m²
-
Działka 600 m²
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
103000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
103000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Domy – popularne miejscowości