Dom na sprzedaż bez pośredników Radom Pruszaków ul. Karola Szymanowskiego
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 52 500 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Na sprzedaż dom w wyjątkowej, zielonej części Radomia.
Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego domu położonego w pobliżu Muzeum Wsi Radomskiej.
Nieruchomość znajduje się na przestronnej działce o powierzchni ok. 2600 m², z czego około 800 m² stanowi prywatny las. Okolica jest spokojna - dojazd zapewnia asfaltowa, oświetlona ulica o niewielkim natężeniu ruchu. To idealne miejsce zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i osób szukających ciszy oraz kontaktu z naturą.
W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się las, w którym rosną zawilce, konwalie, jagody i grzyby. W odległości zaledwie 10 minut spacerem położony jest malowniczy staw.
Dom o powierzchni około 180 m², wraz z dwustanowiskowym garażem (40 m²), jest gotowy do zamieszkania. Wymaga jedynie drobnych prac wykończeniowych, co daje przyszłym właścicielom możliwość dostosowania wnętrza do własnych potrzeb i gustu.
Dodatkowym atutem jest nieużytkowe poddasze, które stanowi praktyczną przestrzeń do przechowywania.
Posiadam projekty niewykończonej powierzchni wraz z projektami dla stolarza.
Najważniejsze informacje (metraż podany jest w przybliżeniu):
- powierzchnia domu: 180 m²
- garaż: 40 m² (dwustanowiskowy)
- działka: 2600 m² (w tym las: 800 m²)
- ogrzewanie gazowe
- kuchnia z płytą elektryczną
- ogrzewanie podłogowe w całym domu
- rekuperacja
- w ulicy jest światłowód
- dom zamieszkały od 3 lat
Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum Radomia - około 15 minut.
To wyjątkowa oferta dla osób ceniących przestrzeń, naturę i jednocześnie dogodny dostęp do miasta.
Agentom i pośrednikom dziękuję za współpracę. Proszę nie dzwonić, bo z całą swoją stanowczością odmówię współpracy.
-
ul. Karola Szymanowskiego, Radom Pruszaków
-
Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 180 m², 5 pokoi wybudowany w 2023 roku
-
Działka 2 600 m²
-
Budynek w stanie do zamieszkania
-
Garaż
-
Ogrzewanie gazowe
-
Materiał budowy cegła
-
Dach blacha
-
Okna aluminiowe
-
Dojazd asfalt
-
Ogrodzenie siatka
-
Media woda, kanalizacja, prąd, gaz
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
350000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Domy – popularne miejscowości
Podobne domy na sprzedaż