Dom na sprzedaż bez pośredników Puławy Włostowice ul. Lucjana Kaznowskiego
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 18 900 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam dom jednorodzinny, wolnostojący, parterowy na osiedlu Włostowice, ul. Kaznowskiego w Puławach na działce 400 m, 5 min do galerii zielonej. Wysoki parter z podpiwniczeniem z balkonem z przodu i tarasem z tyłu. Wymiary domu 12x10 m, zbudowany z cegła plus pustak, ocieplony styropianem. Ogrzewanie gazowe, wszystkie media, okna plastikowe. Dom posiada przedpokój, klatkę schodową do piwnicy, otwarty salon połączony z holem, kuchnią i wyjściem na taras, oraz oddzieloną wejściem łukowym część sypialnianą od części dziennej. W części sypialnianej są 3 pokoje w tym jeden podwójny ( z oddzieloną częścią sypialnianą ). Oddzielnie jest łazienka i wc, łazienka jest z oknem i wanną. Na podłogach jest parkiet. Wysokość pomieszczeń to 2,80 cm, co daje większą przestrzeń. W piwnicy znajduje się: garaż, kotłownia, rowerownia, wc i 3 pomieszczenia o wys. 2,80 m w tym salon z kominkiem z wejściem dodatkowym z tyłu budynku, co daje możliwość wyodrębnienia osobnego mieszkania. Wjazd na działkę autem drugą bramą, przed domem zatoczki parkingowe, naprzeciwko sklep spożywczy, w bliskiej odległości szkoła podstawowa, przystanki MZK, przedszkole, przychodnia, kościół, park, las.
Dom jest aktualnie zamieszkały, 1 właściciel, KW, sytuacja prawna uregulowana, gotowy do sprzedaży. Dom jest do zamieszkania i/lub do remontu zależnie od preferencji kupującego.
Dużym atutem nieruchomości jest lokalizacja blisko centrum, pełna infrastruktura miejska, a zarazem blisko las, park, ścieżki rowerowe. Wolnostojący, parterowa budowa, stosunkowo niewielka powierzchnia łatwa do ogrzania, ciepłe, jasne, wysokie, przestronne pomieszczenia, duży salon i taras. Więcej inf. na priv. Zapraszam do kontaktu nr tel [numer]
-
ul. Lucjana Kaznowskiego, Puławy Włostowice, powiat puławski
-
Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 120 m², 4 pokoje wybudowany w 1979 roku
-
Działka 399 m²
-
Budynek w stanie do remontu, z osobną kuchnią
-
Taras, piwnica, garaż
-
Ogrzewanie gazowe
-
Materiał budowy pustak
-
Dach papa
-
Okna plastikowe
-
Dojazd asfalt
-
Ogrodzenie metalowe
-
Media woda, kanalizacja, prąd, gaz
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana przedwczoraj
126000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Domy – popularne miejscowości
Podobne domy na sprzedaż