Dom na sprzedaż bez pośredników Opatów ul. Nowa
260 000 zł
4 727 zł/m²
55 m²
2 pok.
Opatów, Nowa
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 7 800 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Dom gotowy do zamieszkania nie posiada żadnych obciążeń finansowych, dom posiada pomieszczenia gospodarcze o wymiarach 22 m kwadratowych. Dom znajduje się zdala od zgiełku ruchliwej ulicy, blisko do centrum miasta pięknego rynku blisko do sklepów, szkół
-
ul. Nowa, Opatów, powiat opatowski
-
Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 55 m², 2 pokoje wybudowany w 1937 roku
-
Działka 231 m², długość działki: 12 m, szerokość działki: 5 m
-
Budynek w stanie do zamieszkania, z osobną kuchnią
-
Media woda, kanalizacja, prąd, gaz nieprzyłączony
-
Wyposażenie kuchenka, lodówka, pralka, telewizor
-
Cena do negocjacji
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
52000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
52000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Domy – popularne miejscowości