Sówki

siedlisko na sprzedaż

siedlisko, 3 pokoje Sówki
Cena
599 000
Powierzchnia
145
Cena za m²
4 131
Pow. działki
4875
Rok budowy
1900
Sówki · 599 000 zł
siedlisko, 3 pokoje Sówki. Zdjęcie 1
siedlisko, 3 pokoje Sówki. Zdjęcie 2
siedlisko, 3 pokoje Sówki. Zdjęcie 3
siedlisko, 3 pokoje Sówki. Zdjęcie 4
siedlisko, 3 pokoje Sówki. Zdjęcie 5
siedlisko, 3 pokoje Sówki. Zdjęcie 6
siedlisko, 3 pokoje Sówki. Zdjęcie 7
siedlisko, 3 pokoje Sówki. Zdjęcie 8
siedlisko, 3 pokoje Sówki. Zdjęcie 9
siedlisko, 3 pokoje Sówki. Zdjęcie 10
siedlisko, 3 pokoje Sówki. Zdjęcie 11
siedlisko, 3 pokoje Sówki. Zdjęcie 12
siedlisko, 3 pokoje Sówki. Zdjęcie 13
siedlisko, 3 pokoje Sówki. Zdjęcie 14
siedlisko, 3 pokoje Sówki. Zdjęcie 15
siedlisko, 3 pokoje Sówki. Zdjęcie 16
siedlisko, 3 pokoje Sówki. Zdjęcie 17
siedlisko, 3 pokoje Sówki. Zdjęcie 18
siedlisko, 3 pokoje Sówki. Zdjęcie 1
siedlisko, 3 pokoje Sówki. Zdjęcie 2
siedlisko, 3 pokoje Sówki. Zdjęcie 3
siedlisko, 3 pokoje Sówki. Zdjęcie 4
siedlisko, 3 pokoje Sówki. Zdjęcie 5
siedlisko, 3 pokoje Sówki. Zdjęcie 6
siedlisko, 3 pokoje Sówki. Zdjęcie 7
siedlisko, 3 pokoje Sówki. Zdjęcie 8
siedlisko, 3 pokoje Sówki. Zdjęcie 9
siedlisko, 3 pokoje Sówki. Zdjęcie 10
siedlisko, 3 pokoje Sówki. Zdjęcie 11
siedlisko, 3 pokoje Sówki. Zdjęcie 12
siedlisko, 3 pokoje Sówki. Zdjęcie 13
siedlisko, 3 pokoje Sówki. Zdjęcie 14
siedlisko, 3 pokoje Sówki. Zdjęcie 15
siedlisko, 3 pokoje Sówki. Zdjęcie 16
siedlisko, 3 pokoje Sówki. Zdjęcie 17
siedlisko, 3 pokoje Sówki. Zdjęcie 18

Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko w uroczej miejscowości Sówki otoczone polami i lasami. Nieruchomość z potencjałem dla klientów pragnących uciec od zgiełku miasta i odnaleźć spokój w otoczeniu natury. Jest to również idealna oferta pod agroturystykę gdzie goście będą mogli odpocząć w wyjątkowym klimacie.

Lokalizacja
Nieruchomość położona jest w niewielkiej wsi Sówki w pow. braniewskim w woj. warmińsko-mazurskim. Wybrane miejscowości znajdują się w odległości: 16 km Pieniężno, 20 km Górowo Iławeckie, 75 km Elbląg, 80 km Olsztyn. Dojazd do prezentowanej nieruchomości możliwy jest dzięki dobrej jakości asfaltowej drodze, natomiast ostatnie 400 m to polna droga utwardzona przez gminę. Siedlisko położone jest wśród natury, co czyni je idealnym miejscem dla osób poszukujących ciszy, spokoju i relaksu. Dodatkowym atutem jest brak bezpośrednich sąsiadów najbliższy znajduje się w odległości około 350 metrów. Do najbliższego jeziora w miejscowości Głębock jest zaledwie 4 km.

Zabudowania
Dom wolnostojący z poddaszem nieużytkowym został wybudowany na początku XX wieku. Nieruchomość posiada powierzchnię użytkową wynoszącą ok. 145 m2, na którą składają się: salon, dwie sypialnie, kuchnia, łazienka z wc, garderoba, sień oraz komunikacja. Parter domu przeszedł generalny remont ok. 4 lata temu. Dom posiada częściowe podpiwniczenie, do którego wchodzi się przez klimatyczne wejście z kuchni.

Za ogrzewanie i podgrzanie wody odpowiada klasyczny piec na paliwo stałe z buforem 500l, który rozprowadza ciepło poprzez grzejniki oraz ogrzewanie podłogowe rozłożone w łazience, kuchni oraz sieni. Latem woda podgrzewana jest poprzez bojler elektryczny. Dodatkowo pomieszczenia można ogrzać poprzez piece kaflowe umiejscowione w salonie oraz w sypialni.

Dom podłączony jest do wodociągu gminnego oraz posiada prąd. Ścieki odprowadzane są do przydomowego szamba. Dużym atutem nieruchomości są zainstalowane panele fotowoltaiczne o mocy 3,2 kW, dzięki czemu obniżono koszt utrzymania domu. Dom wyposażony jest w system monitoringu.

W skład nieruchomości wchodzą również dwa murowane budynki gospodarcze o powierzchni zabudowy 156 m2 oraz 298 m2. Na działce usytuowana jest czynna studnia.

Działka
Częścią siedliska jest działka o łącznej powierzchni 0,4875 ha o numerze 30/3, obręb 9 - Sówki. Działka jest częściowo ogrodzona drewnianym płotem. Na uboczu działki znajduje się niewielki staw. Ogród wzbogacają wyjątkowe drzewa tj.: sosna limba, dąb i lipa, na których mieszka sowa. W ogrodzie rosną m.in.: jabłonie, czereśnie, aronie, jagoda, malina, jeżyna oraz czarna porzeczka. Ogród podczas kwitnięcia zdobi wiele krzewów ozdobnych. Za domem znajduje się miejsce na ognisko.

Pomagamy w uzyskaniu kredytu na prezentowaną nieruchomość.

Oferta biura nieruchomości Mikołajczyk Nieruchomości.

Zapraszamy na prezentację.

  • Sówki, gmina Lelkowo, powiat braniewski
  • Na sprzedaż siedlisko o powierzchni 145 m², 3 pokoje, wybudowany w 1900 roku
  • Działka 4875 m²
  • Budynek z poddaszem, w stanie do zamieszkania, z osobną kuchnią
  • Taras, piwnica, ogrzewanie węglowe
  • Materiał budowy: cegła, dach: dachówka, okna plastikowe
  • Dojazd: utwardzony
  • Media: woda, szambo, prąd, gaz nieprzyłączony
  • Ogłoszenie biura nieruchomości  Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z VeloBank:
- ofertę, wniosek i decyzję o przyznaniu kredytu w procesie online,
- wsparcie eksperta hipotecznego na każdym kroku,
- kredyt do 90% wartości nieruchomości.





Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu na stronie adresowo.pl przez VeloBank S.A. z siedzibą w Warszawie przy Rondo Ignacego Daszyńskiego 2C (Bank), a tym samym na ich przetwarzanie, w tym profilowanie, przez Bank w celu marketingu produktów i usług Banku za pośrednictwem rozmowy telefonicznej i sms. Zgoda może być w każdej chwili wycofana. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej wycofaniem.