Kruszwica

bliźniak na sprzedaż Bez pośrednika

bliźniak, 4 pokoje Kruszwica
Cena
650 000
Powierzchnia
103
Cena za m²
6 311
Pow. działki
478
Rok budowy
2023
Kruszwica · 650 000 zł

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

bliźniak, 4 pokoje Kruszwica. Zdjęcie 1
bliźniak, 4 pokoje Kruszwica. Zdjęcie 1

Bez pośrednika. Oszczędzasz 19 500 zł na prowizji pośrednika!

Dzień dobry,

Z uwagi na konieczność zamieszkania w innej miejscowości jesteśmy zmuszeni sprzedać kupiony w ubiegłym roku dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim. Lokal mieszkalny usytuowany jest w Kruszwicy, w malowniczej i spokojnej okolicy. Dom od jeziora Gopło dzieli zaledwie 250 m ! Jeżeli szukasz spokojnego miejsca do mieszkania oraz wypoczynku ta oferta jest dla Ciebie.

Ogród to aż 118 m2. Taras położony jest od strony pola, co daje pełną swobodę w odpoczynku na ogrodzie.

Budynek, w którym znajduje się lokal to budynek dwulokalowy wzniesiony w technologii tradycyjnej w zabudowie bliźniaczej, piętrowy, niepodpiwniczony, przykryty dachem płaskim pokrytym papą. Każdy z lokali ma indywidualne wejście do budynku. Budynek oddany do użytkowania w 2023 roku.

Lokal mieszkalny o powierzchni 103 m2 składa się z:

PARTER:

- wiatrołap 4,5 m2

- toaleta 2,6 m2

- korytarz z klatką schodową 5 m2

- salon z aneksem kuchennym 39,7 m2

PIĘTRO

- 3 pokoje: - 9,1 m2

- 11,5 m2

- 14,8 m2

- korytarz 5,5 m2

- klatka schodowa 3,3 m2

- łazienka 7 m2

Do lokalu przynależą 2 zewnętrzne miejsca postojowe. Dom wyposażony jest w instalację elektryczną, wodną i kanalizacyjną z sieci gminnej, gazową i centralnego ogrzewania za pomocą kotła gazowego. W całym domu zastosowane jest ogrzewanie podłogowe. Brak skosów jest dodatkowym atutem. Ponadto na uwagę zasługują bardzo duże okna, dzięki którym w domu jest bardzo jasno ale też cicho i ciepło. Przy oknach znajduje się instalacja elektryczna dzięki której można zamontować elektrycznie sterowane rolety. Lokal jest przestronny i dość wysoki. Wysokość pomieszczeń to niecałe 2,9 m. Piec gazowy zastosowany w domu jest firmy Immergas. Jego gwarancja jest do maja 2028 roku. Taras wykończony. Budynek wybudowany został z bloczków Ytong. W domu został zamontowany WC oraz umywalka w celu ułatwienia prac remontowych :-)

Jest to ogłoszenie prywatne, bez pośredników.

Potrzebujesz więcej zdjęć ? Chcesz obejrzeć nieruchomość ? nie ma problemu napisz lub zadzwoń.

W razie pytań i wątpliwości zapraszam do kontaktu SMS lub telefon po godzinie 16:00

Cena 650 000 zł (do niewielkiej negocjacji)

  • Oferta z rynku pierwotnego
  • Kruszwica, powiat inowrocławski
  • Na sprzedaż bliźniak o powierzchni 103 m², 4 pokoje, wybudowany w 2023 roku
  • Działka 478 m²
  • Budynek w stanie do wykończenia, z aneksem kuchennym
  • Taras, bez piwnicy, garaż, ogrzewanie gazowe
  • Materiał budowy: beton komórkowy, dach: papa
  • Ogrodzenie: metalowe
  • Media: woda, kanalizacja, prąd, gaz
  • Oferta dodana bezpośrednio przez właściciela ponad miesiąc temu
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z VeloBank:
- ofertę, wniosek i decyzję o przyznaniu kredytu w procesie online,
- wsparcie eksperta hipotecznego na każdym kroku,
- kredyt do 90% wartości nieruchomości.





Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu na stronie adresowo.pl przez VeloBank S.A. z siedzibą w Warszawie przy Rondo Ignacego Daszyńskiego 2C (Bank), a tym samym na ich przetwarzanie, w tym profilowanie, przez Bank w celu marketingu produktów i usług Banku za pośrednictwem rozmowy telefonicznej i sms. Zgoda może być w każdej chwili wycofana. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej wycofaniem.