Dom na sprzedaż
ul. Wrocławska Domasław

dom szeregowy, 4 pokoje Domasław, ul. Wrocławska. Zdjęcie 1
dom szeregowy, 4 pokoje Domasław, ul. Wrocławska. Zdjęcie 2
dom szeregowy, 4 pokoje Domasław, ul. Wrocławska. Zdjęcie 3
dom szeregowy, 4 pokoje Domasław, ul. Wrocławska. Zdjęcie 4
dom szeregowy, 4 pokoje Domasław, ul. Wrocławska. Zdjęcie 5
dom szeregowy, 4 pokoje Domasław, ul. Wrocławska. Zdjęcie 6
dom szeregowy, 4 pokoje Domasław, ul. Wrocławska. Zdjęcie 7
dom szeregowy, 4 pokoje Domasław, ul. Wrocławska. Zdjęcie 8
dom szeregowy, 4 pokoje Domasław, ul. Wrocławska. Zdjęcie 9
dom szeregowy, 4 pokoje Domasław, ul. Wrocławska. Zdjęcie 10
dom szeregowy, 4 pokoje Domasław, ul. Wrocławska. Zdjęcie 11
dom szeregowy, 4 pokoje Domasław, ul. Wrocławska. Zdjęcie 12
dom szeregowy, 4 pokoje Domasław, ul. Wrocławska. Zdjęcie 13
dom szeregowy, 4 pokoje Domasław, ul. Wrocławska. Zdjęcie 14
dom szeregowy, 4 pokoje Domasław, ul. Wrocławska. Zdjęcie 15

Dom na sprzedaż Domasław ul. Wrocławska

1 190 000
10 348 zł/m²
115
4 pok.
Domasław, Wrocławska - lokalizacja przybliżona

Właściciel powierzył sprzedaż nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.

Na sprzedaż przestronny i komfortowy dom położony w spokojnej i kameralnej okolicy.

Na parterze znajduje się jasny i przestronny salon z klimatyzacją, aneks kuchenny, przedpokój, łazienka z prysznicem oraz garaż.
Na piętrze mieszczą się trzy pokoje, w tym główna sypialnia wyposażona w klimatyzację, a także duża łazienka z wanną, prysznicem i sauną.

Na parterze oraz w łazience na piętrze zastosowano ogrzewanie podłogowe. W oknach zamontowane są rolety zewnętrzne.

Dom posiada zadbany ogródek z altanką. Garaż w bryle budynku, dodatkowo przed budynkiem znajdują się dodatkowe miejsca parkingowe dla dwóch samochodów.

Cena: 1 190 000 zł

Lokalizacja: Domasław to spokojna, dynamicznie rozwijająca się miejscowość ceniona za szybki dojazd do Wrocławia, dobrą infrastrukturę oraz przyjazną atmosferę. W pobliżu znajdują się sklepy, szkoły, tereny rekreacyjne oraz wygodne połączenia komunikacyjne.

Zapraszam na prezentacje!
Aleksandra Urbaniak
[numer]

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

  • ul. Wrocławska, Domasław, gmina Kobierzyce, powiat wrocławski  
  • Na sprzedaż dom szeregowy o powierzchni 115 m², 4 pokoje wybudowany w 2017 roku
  • Sizing Streamline Icon: https://streamlinehq.com
    Działka 255 m²  
  • Budynek w stanie do zamieszkania  
  • Garaż  
  • Ogrzewanie gazowe
  • Dojazd utwardzony
  • Media woda, kanalizacja, prąd, gaz
  • Ogłoszenie biura nieruchomości  
  • Oferta dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
238000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat