Dom na sprzedaż bez pośredników
Stargard Gubiński  

NOWA OFERTA
dom wolnostojący, 5 pokoi Stargard Gubiński. Zdjęcie 1

Dom na sprzedaż bez pośredników Stargard Gubiński

499 000 zł
4 941 zł/m²
101 m²
5 pok.
Stargard Gubiński - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 15 000 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Dom z zabudowaniami gospodarczymi, działka 1623 m² – Stargard Gubiński
​Podstawowe dane nieruchomości:
​Lokalizacja: Stargard Gubiński (9 km od Gubina).
​Powierzchnia działki: 1623 m².
​Zabudowania dodatkowe: 2 budynki gospodarcze oraz 2 wiaty.
​Parametry budynku mieszkalnego:
​Powierzchnia całkowita: 263,79 m².
​Powierzchnia użytkowa: 101,40 m².
​Rozkład kondygnacji:
​Parter (89,74 m²): Ganek, przedpokój, korytarz, kuchnia, łazienka, WC, 1 pokój, spiżarnia, kotłownia, 2 pomieszczenia piwniczne.
​Piętro (83,24 m²): 4 pokoje oraz klatka schodowa z korytarzem.
​Poddasze (90,81 m²): 1 pokój z wnęką, strych (50,56 m²) oraz klatka schodowa z korytarzem.
​Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na prezentację na żywo! Z przyjemnością oprowadzę po posesji i odpowiem na wszystkie pytania.

  • Stargard Gubiński, gmina Gubin, powiat krośnieński  
  • Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 101 m², 5 pokoi wybudowany w 1925 roku
  • Sizing Streamline Icon: https://streamlinehq.com
    Działka 1 623 m²  
  • Budynek w stanie do zamieszkania  
  • Cena do negocjacji  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
100000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat

Podobne domy na sprzedaż

18
dom wolnostojący, 3 pokoje Siedlisko

350 000 zł

75 m²

3 pok.

Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. 75m2 wraz z budynkami gospodarczymi w miejscowości Siedlisko, gm. Maszewo, powiat krośnieński. Parter domu składa się z : - 3 pokoi, - kuchni, - przedpokoju, - łazienki, - ganku, Nieruchomość jest położona na dużej działce o powierzchni całkowitej: 2227 m2 ...

Zobacz ogłoszenie
1
dom wolnostojący, 4 pokoje Gubin

559 000 zł

90 m²

4 pok.

Malownicza lokalizacja, ogródek, zielone tereny dookoła osiedla tworzą przestrzeń idealną dla ludzi ceniących sobie spokój i poczucie bezpieczeństwa. Osiedle Sobieskiego.

Zobacz ogłoszenie
8
dom wolnostojący Marcinowice

379 000 zł

140 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu o powierzchni 140 m² z możliwością rozbudowy. Nieruchomość położona jest w urokliwej miejscowości Marcinowice, przy trasie Krosno Odrzańskie - Słubice, co zapewnia dogodny dojazd i komfort mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy. N...

Zobacz ogłoszenie
8
bliźniak Radnica

580 000 zł

110 m²

Dom do zamieszkania. Okolica cicha, spokojna, z jeziorami. Raj dla wędkarzy. Blisko do Łagowa (25 km), 6 km do Krosna Odrzańskiego. Do Sulechowa i Świebodzina 28 km. Okolice zalesione, czyste powietrze. Zapraszam.

Zobacz ogłoszenie
11
dom wolnostojący, 1 pokój Janiszowice

350 000 zł

90 m²

1 pok.

Do sprzedania wiejski dom częściowo wyremontowany na parterze 1 duży pokój :podłogi deska drewniana i kafle, ściany boazeria drewniana, tynki,kafle, okna pcv , obszerna przestrzeń na poddaszu idealna do zagospodarowania na pokoje. Do budynku dołączona oranżeria z wejściem do kotłowni w zabudowaniach...

Zobacz ogłoszenie
26
bliźniak, 5 pokoi Gubin, ul. Kresowa

420 000 zł

98 m²

5 pok.

Dom z dobrą lokalizacją i dużą działką | Gubin – ul. Kresowa | 1040 m² działki Na sprzedaż dom z dużą działką położony w spokojnej, dobrze skomunikowanej części Gubina przy ul. Kresowej. Nieruchomość idealna dla osób, które chcą stworzyć dom według własnej wizji lub szukają pewnej inwestycji. ...

Zobacz ogłoszenie