Dom na sprzedaż bez pośredników
Bierzewice Bierzewice 15

dom wolnostojący, 3 pokoje Bierzewice. Zdjęcie 1
dom wolnostojący, 3 pokoje Bierzewice. Zdjęcie 2
dom wolnostojący, 3 pokoje Bierzewice. Zdjęcie 3
dom wolnostojący, 3 pokoje Bierzewice. Zdjęcie 4
dom wolnostojący, 3 pokoje Bierzewice. Zdjęcie 5
dom wolnostojący, 3 pokoje Bierzewice. Zdjęcie 6
dom wolnostojący, 3 pokoje Bierzewice. Zdjęcie 7
dom wolnostojący, 3 pokoje Bierzewice. Zdjęcie 8
dom wolnostojący, 3 pokoje Bierzewice. Zdjęcie 9
dom wolnostojący, 3 pokoje Bierzewice. Zdjęcie 10

Dom na sprzedaż bez pośredników Bierzewice Bierzewice 15

47 000
627 zł/m²
75
3 pok.
Bierzewice - lokalizacja dokładna
Bezpośrednio od właściciela

Ogłoszenie promowane - możesz skontaktować się z właścicielem za darmo.

Sprzedam wolnostojący dom jednorodzinny z bardzo atrakcyjną działkę o szerokości 29m i głębokości 72,4m położoną na malowniczym Pojezierzu Gostynińskim w otulinie Gostynińsko-Włocławskiego Parku Krajobrazowego. Działka posiada doskonałą orientacją względem stron świata, położona jest bezpośrednio w pięknej zalesionej okolicy ze wspaniałym mikroklimatem, w sąsiedztwie innych domów, a zarazem oddalona, tylko 2,5 km od Gostynina, 25 km od Płocka. W promieniu 5 km znajdują się 4 jeziora i wiele dodatkowych atrakcji. Nieruchomość łączy spokój i kontakt z naturą z bliskością miejskich udogodnień.
Koszt zakupu działki o powierzchni 2100 m² to 252.000 PLN
Koszt zakupu domu o powierzchni 75 m² to 47.000 PLN
RAZEM DO ZAPŁATY 299.000 PLN

Na działce znajduje się:
• naziemny zbiornik ciśnieniowy na propan i propan - butan o pojemności V=2700L,
• wolnostojącą cieplarnia o powierzchni zabudowy 153,7 m2. Ponadto:
• Łazienkę z kabiną prysznicową i WC wyremontowano w 2024
• przyłącze kanalizacji sanitarnej planowane jest wykonanie w
2027r.
Serdecznie zapraszam !!!

  • Bierzewice 15, Bierzewice, gmina Gostynin, powiat gostyniński  
  • Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 75 m², 3 pokoje wybudowany w 1980 roku
  • Sizing Streamline Icon: https://streamlinehq.com
    Działka 2 100 m², długość działki: 72 m, szerokość działki: 29 m  
  • Budynek z poddaszem, w stanie do remontu, z osobną kuchnią  
  • Wyposażenie kuchenka, lodówka, pralka
  • Świadectwo Energetyczne SCHE/****/***/2025 EU: 235.45, EK: 349.64, EP: 384.6, Jednostkowa wielkość emisji: 0.0794
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu