Bukowiec

dom wolnostojący na sprzedaż Bez pośrednika

dom wolnostojący, 5 pokoi Bukowiec
Cena
560 000
Powierzchnia
143
Cena za m²
3 916
Pow. działki
3700
Rok budowy
1939
Bukowiec · 560 000 zł

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

dom wolnostojący, 5 pokoi Bukowiec. Zdjęcie 1
dom wolnostojący, 5 pokoi Bukowiec. Zdjęcie 1

Bez pośrednika. Oszczędzasz 16 800 zł na prowizji pośrednika!

Sprzedam siedlisko na Mazurach ze stawem

Mam na sprzedaż usytuowany na końcu wsi malowniczy dwukondygnacyjny domek wiejski o powierzchni 143 mkw: salon (z kominkiem), kuchnia/jadalnia, 4-sypialnie, 2-łazienki, toaleta. W pełni umeblowany.

Powierzchnie dodatkowe. Częściowe podpiwniczenie. Strych.

Dom posiada odrębną kotłownię- Centralne ogrzewanie na piec na węgiel i drewno

Media. Prąd (5 kW), woda, przydomowa oczyszczalnia ścieków, centralne ogrzewanie.

Lokalizacja i powierzchnia. Wieś Bukowiec, gmina Górowo Iławeckie, powiat bartoszycki, województwo Warmińsko- Mazurskie. Ok 294 km od Warszawy, 143 km od Gdańska.

Historia. Wybudowany w 1939 roku dom, w latach 2011-2015 przebył kapitalny remont, na potrzeby mieszkalne. Wcześniej, budynek stanowił obiekt usługowo-mieszkalny poczty polskiej.

Działka – Dom posadowiony jest na działce o powierzchni 3 700 mkw. Ok. 1 000 mkw jest ogrodzone i stanowi przydomowy ogród. Pozostała część działki to ogrodzony i utwardzony plac manewrowy/parking oraz część niezagospodarowana. Na terenie
znajduje się również budynek stajni o powierzchni 41 mkw (adaptowany w 2010 roku) z trzema stanowiskami dla koni oraz siodlarnią.

W skład nieruchomości wchodzi również staw z pomostem rekreacyjno-wędkarskim o powierzchni ok. 1 ha. Jest on oddalony od siedliska ok. 400 metrów.

Wieś. Bukowiec zasiedla ok. 200 mieszkańców. Lokalna społeczność przejawia prospołeczne postawy w postaci organizacji w lokalnej świetlicy imprez okolicznościowych, takich jak: dożynki, sylwester, ostatki. Sąsiedzi są nieuciążliwi, bardzo pomocni i sympatyczni. Nie ma problemów z pozyskaniem świeżych jaj, mleka prosto od krowy czy też drobiu.

Otoczenie wsi. Wieś jest położona ok. 8 km od Górowa Iławeckiego. Dojazd w zdecydowanej większości nowo wybudowaną, nowoczesną drogą nr 512.

Górowo Iławeckie to 4-tysięczne miasteczko, siedziba gminy wiejskiej: dwa centra handlowe (Biedronka, Rossman, Pepco oraz Polo Market), restauracje i bary, poczta.

Górowo Iławeckie jest położone 21 km od jedynego na Warmii i Mazurach uzdrowiska – Lidzbarka Warmińskiego, słynnego z
zamku biskupów warmińskich (organizującym m.in. „Kabaretowe noce pod gwiazdami”), hotelu „Krasicki” oraz term.

Po drodze do Lidzbarka usytuowane jest jezioro Wielochowskie, z plażą oraz centrum sportów wodnych.

Więcej zdjęć na priv. Możliwość obejrzenia po wcześniejszym umówieniu.

Cena: 560 000 pln.

Zapraszamy do kontaktu

  • Bukowiec, gmina Górowo Iławeckie, powiat bartoszycki
  • Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 143 m², 5 pokoi, wybudowany w 1939 roku
  • Działka 3700 m²
  • Budynek z poddaszem, w stanie do zamieszkania, z osobną kuchnią
  • Taras, piwnica, ogrzewanie węglowe
  • Materiał budowy: cegła, dach: dachówka, okna plastikowe
  • Dojazd: asfalt, ogrodzenie: drewniane
  • Media: woda, oczyszczalnia przydomowa, prąd, gaz nieprzyłączony
  • Wyposażenie: telewizor, pralka, lodówka, kuchenka, piekarnik, zmywarka, mikrofalówka
  • Cena do negocjacji
  • Oferta dodana bezpośrednio przez właściciela ponad miesiąc temu
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z VeloBank:
- ofertę, wniosek i decyzję o przyznaniu kredytu w procesie online,
- wsparcie eksperta hipotecznego na każdym kroku,
- kredyt do 90% wartości nieruchomości.





Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu na stronie adresowo.pl przez VeloBank S.A. z siedzibą w Warszawie przy Rondo Ignacego Daszyńskiego 2C (Bank), a tym samym na ich przetwarzanie, w tym profilowanie, przez Bank w celu marketingu produktów i usług Banku za pośrednictwem rozmowy telefonicznej i sms. Zgoda może być w każdej chwili wycofana. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej wycofaniem.