Dom na sprzedaż bez pośredników Czersk
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 29 400 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni około 220 m², w stanie półsurowym zamkniętym, położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu w bardzo dobrej lokalizacji. Zaledwie 500 m od obwodnicy Góry Kalwarii, co zapewnia szybki i wygodny dojazd do Warszawy.
Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno dla jednej dużej rodziny, jak i dla dwóch rodzin, ponieważ układ budynku umożliwia łatwy podział na dwa niezależne mieszkania. To także ciekawa opcja inwestycyjna - jedna część domu może służyć do zamieszkania, a druga np. pod wynajem.
Najważniejsze atuty nieruchomości:
- powierzchnia domu: ok. 220 m²
- możliwość podziału na dwa niezależne lokale
- zamknięte, kameralne osiedle zapewniające prywatność i bezpieczeństwo
- 500 m od obwodnicy Góry Kalwarii - szybka komunikacja z Warszawą
- wykonana instalacja elektryczna
- budynek ocieplony
- wewnątrz wykonana zabudowa z płyt gipsowo-kartonowych
- wnętrza przygotowane do indywidualnego wykończenia
- duży potencjał aranżacyjny - możliwość dopasowania układu do własnych potrzeb.
Dzięki wykonanym już pracom (instalacja elektryczna, ocieplenie, zabudowa GK) znaczna część robót została zrealizowana, co pozwala obniżyć koszty oraz skrócić czas wykończenia domu.
Funkcjonalność:
Dom daje bardzo duże możliwości aranżacyjne. Może pełnić funkcję:
- komfortowego domu jednorodzinnego
- domu dla dwóch rodzin
- budynku dwulokalowego z możliwością wynajmu jednej części.
To rozwiązanie idealne dla rodzin wielopokoleniowych lub osób szukających nieruchomości z potencjałem inwestycyjnym.
Lokalizacja:
Nieruchomość znajduje się w spokojnej, rozwijającej się okolicy w pobliżu Góra Kalwaria.
Bliskość obwodnicy zapewnia sprawny dojazd do Warszawy i okolicznych miejscowości, a jednocześnie pozwala korzystać z uroków spokojnego życia poza dużym miastem.
Kameralne, zamknięte osiedle gwarantuje komfort, prywatność oraz bezpieczne otoczenie dla rodzin z dziećmi.
Dodatkowe informacje:
Dom sprzedawany jest w stanie umożliwiającym szybkie rozpoczęcie prac wykończeniowych i stworzenie przestrzeni dokładnie dopasowanej do własnego stylu życia.
Tego typu nieruchomości w tej lokalizacji pojawiają się na rynku stosunkowo rzadko, dlatego jest to ciekawa propozycja zarówno dla osób szukających domu dla siebie, jak i dla inwestorów.
-
Oferta z rynku pierwotnego
-
Czersk, gmina Góra Kalwaria, powiat piaseczyński
-
Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 220 m²
-
Działka 500 m²
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
196000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Domy – popularne miejscowości
Podobne domy na sprzedaż